Supergirl

Supergirl Ne Zaman Başlıyor?

CBS’in yeni dizisi Supergirl, son dönemin süper kahraman furyasında aramıza katılan yeni isimlerden birisi oldu. Geçtiğimiz yılın bahar aylarında medyaya yansıyan ve sonbaharda prodüksiyon – cast çalışmaları başlayan dizinin oyuncuları büyün oranda kesinleşti. Devamlı oyuncu kadrosunda yer alması kesinleşen Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Calista Flockhart, Laura Benanti, David Harewood, Chyler Leigh ve Jeremy Jordan gibi isimler yanında daha önce Superman’in Maceralarından tanıdığımız Dean Cain ve Helen Slater’da dizinin pilot bölümünde oynayacak.

Yine yapımcı Andrew Kreisberg tarafından zaman, zaman diziye ait paylaşılan görsellerde, Kara – Supergirl’in nasıl bir kimliğe sahip olacağı ve ekibin hangi bölgelerde çekim yaptığı küçük detaylarla bizlere sunuluyor. Ancak henüz, dizinin kesin yayın tarihi konusunda bir bilgi verilmiş değil. Bu bakımdan yalnızca tahmini tarihlerin yer aldığını söyleyebiliyoruz.

Fakat, Flash ve Gotham ve Arrow gibi örnekleri ele aldığımızda dizinin 2015’in sonbaharında prömiyeriyle birlikte Pilot bölümünün yayınlanacağına inanıyoruz. Diziye ilişkin daha fazla bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek için aşağıda Supergirl’e özel açılmış internet sitesine göz atabilirsiniz.

Supergirl Dizi Fan sitesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Comments
To Top