Supergirl

Supergirl’de Lois & Clark – Superman İzleri

Merakla beklenen ve henüz diziye ait pek bilginin paylaşılmadığı Supergirl’de çekimlerin devam ettiğini biliyoruz. Arrow ve Flash gibi dizilerle ortak yapımcılar tarafından hazırlanan Supergirl’de Andrew Kreisberg takipçilerine yeni bir görsel gönderdi. Muhtemel dizinin çekildiği setlerden birisi olan bu görsel aynı zamanda Superman hayranlarının yakından tanıdığı Lois & Clark – Superman’in Yeni Maceralarına ait bir bölgeyi içeriyor.

Supergirl’in yalnızca sete ait birkaç fotoğrafının yayınlandığını düşündüğümüzde dizinin paylaşılan bu görsel ile geçmişe bazı göndermeler yapmasını bekliyoruz. Gerçi, Flash ve Arrow gibi dizi örnekleri önümüzde dururken bu göndermelerin olmaması şaşırtıcı olurdu. Üstelik, söylentilere göre çekim yapılan alanlardan birisi yine bu bölge de yer alıyor.

Comicbook üzerinde yer alan haberde ise bunun yalnızca easter egg olarak nitelendirilen bir görsel olduğu ve diziyle alakası olmayabileceği söyleniyor. Fakat Dean Cain ve Helen Slater gibi isimlerin Supergirl’de yer alacağını düşündüğümüzde pilot bölümün oldukça keyifli olacağına inanıyorum.

Supergirl dizisinin henüz yayın tarihi kesinleşmemiş olsa da 2015’in sonbaharında prömiyerinin yapılması planlanıyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top