DC Comics

Supergirl’de Yeni İsimler Belli Olmaya Başladı

Süper kahraman furyasını CBS’de devam ettirecek olan Supergirl dizisine ilişkin her gün yeni isimler gelmeye devam ediyor. Daha önce Supergirl’i canlandıracak Melissa Benoist ve Kara’nın annesinin canlandıracak olan Laura Benanti isimlerinin belli olmasından sonra şimdide dizide daha önceki Superman ve Supergirl karakterlerini canlandıracak isimlerin yer alacağı açıklandı.

Bir anlamda eski yapımlara göz kırpan ve göndermede bulunan diziye Supergirl ve Superman uyarlamalarında yer alan oyuncuların dahil olması, daha renkli görüntülerin ortaya çıkmasına katkı sağlayacak gibi görünüyor.

Supergirl Dizisine Yeni Dahil Olan İsimler

Warner Bros. tarafından yapılan açıklamaya göre Dean Cain (Lois & Clark: The New Adventures of Superman) ve Helen Slater’ın (Supergirl 1984) Supergirl kadrosuna dahil olduğu söylenirken bu isimlerin dizide hangi rolü canlandıracağı açıklanmadı. Ancak ikilinin dizinin yayınlanacak olan ilk bölümünde yer alması bekleniyor.

Dizide yer alacak diğer isimler ise Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Calista Flockhart, Laura Benanti, David Harewood ve Chyler Leigh…

Benzer Yazılar

Comments
To Top