DC Comics

Teen Titans Kurucu Üyeleri ve Muhtemel Karakterleri

2015 yılında yayınlanması kesinleşen ve TNT ile yayın konusunda görüşmeler yapılan Teen Titans dizisi hakkında her gün yeni ve farklı bir haber duyurulmaya devam ediyor. Özellikle grubun, genç süper kahramanlardan oluşması ve daha önce tanığımız bazı karakterleri içermesi, takipçilerin dikkatini çekiyor.

Bilindiği gibi Teen Titans’ın kurucu üyeleri Robin, Kid Flash, Wonder Girl, Beast Boy, Raven, Aqualad ve Speedy’den oluşmaktaydı. Ortalama 13 – 15 yaş aralığında başlayan hikaye DC evrenin de hızla gelişerek kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Aşağıda dizide olması muhtemel karakterler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Teen Titans Muhtemel Karakterler Hakkında Bilgi

Robin, Batman’la yaşadığı anlaşmazlık sonrasında ayrılarak tek başına hareket etmeye başlar. Nightwing ismi ile uzun yıllar hem Gotham hem de Bludheaven şehirlerinde suçluları kovalamıştır. Bruce Wayne öldükten sonra kendisine duyduğu sevgi ve saygı nedeniyle Gotham’ın yeni Batman’i olarak maskeyi giymiştir. ( dizide olması kesinleşti)

Kid Flash, halı hazırda The Flash’ta izlediğimiz Barry Allen’ın ölümüne kadar onun yardımcılığını yapan kişidir. Barry Allen’ın ölümünden sonra yeni Flash rolünü üstlenmiştir.

Wonder Girl, Crisis ile geri dönen ve tek başına takılan Wonder Girl hakkında ilerleyen dönemde daha net bilgiler sunacağız.

Beast Boy, Yıllar geçmesine rağmen Genç Titanlar arasında yer alan ilginç görünümü ile dikkat çeken Beast Boy, Teen Titans’ta da yer alması muhtemel olan karakterlerdendir.

Starfire, Uzaylı ve bir o kadarda dikkat çekici olan Starfire, Teen Titans’ın dizi uyarlamasında yer alması kesinleşen karakterlerden birisidir.

Raven, İnanılmaz güçlü büyücü/saykik olan Raven, güçlerini pek kullanmamasına rağmen Teen Titans ile birlikte hareket eden bir üyedir.

Aqualad, Aquaman’in Sidekick’i olan Aqualad, uzun bir süre genç titanlar arasında yer almıştır. Aquaman’in sahip olduğu pek çok güce sahip olan Aqualad, büyü konusunda da önemli bilgilere sahiptir.

Speedy, Gerçek ismi Roy olan ve Green Arrow’ın Sidekick’i olan Arsenal olarak bilinmektedir. Arrow’da önce uyuşturucu batağına saplanmış bir genç olarak giriş yapan Roy, ilerleyen dönemde Red Arrow olarak görünmüş, Green Arrow’un ölümünden sonra ismini Arsenal yaparak onun izinden gitmiştir.

Kaynak – Derleme

Benzer Yazılar

Comments
To Top