DC Comics

Teen Titans Ne Zaman, Hangi Kanalda Başlıyor?

Son dönemde süper kahraman dizilerinin TV’de büyük bir beğeni ile takip edildiğini görüyoruz. 90’larda ve 2000’li yılların başlarında farklı uyarlamalar ile denemeler yapılmış olmasına karşın özellikle son birkaç yıllık süreçte pek çok çizgi roman karakterinin hem TV hem de sinemaya uyarlanması dikkat çekiyor.

Çizgi Roman ve süper kahramanlar arasında özellikle DC karakterlerinin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Gotham, Constantine, Arrow ve The Flash’tan sonra şimdide eski süper kahraman gruplarından biri olan Teen Titans, takipçileri ile buluşuyor. Geçtiğimiz aylarda yayınlanması kesinleşen Teen Titans için henüz hangi kanalda ve tarihte başlayacağı bilinmiyor olsa da 2015 yılı ilk çeyreğine beklentilerin yoğunlaştığını söyleyebiliriz.

Teen Titans –  TV Uyarlaması

DC Comics arşivinde uzun bir süredir bilinen ve büyük ilgi toplayan Teen Titans, animasyon dizisinden sonra hayran kitlesini daha da artırmıştı. Bu animasyon ile bilinen karakterler dışında pek çok yeni unsur ortaya çıkmış ve ilgi toplamıştı.

Teen Titans’a ilişkin verilen basın bülteninde Nightwing, Starfire ve Raven’in dizide olacağı söylendi. TNT’de yayınlanması planlanan dizi hakkında daha net bilgileri ilerleyen aylarda alabileceğimizi umuyoruz. Dizinin DC evreninde olduğu gibi aynı adı taşıyan genç kahramanlar etrafında şekilleneceği, Starfire ve Ravenle birlikte pek çok süper kahramanın da ekibe katılacağı düşünülüyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top