Arrow

The Atom Kostümü Gün Yüzüne Çıktı

Arrow izleyicileri ve DC takipçilerinin yakından tanıdığı The Atom’a ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce Brandon Routh yani Ray Palmer’ın hayat verdiği The Atom’un Arrow dizisinin üçüncü sezonunda etkin bir rol oynamaya başlayacağı ve The Flash dizisinin ilerleyen bölümlerine konuk olacağını öğrenmiştik.

Yine Arrow’un geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümünde kostüme ilişkin bazı küçük detaylar sunulurken The Flash dizisinin 17. bölümünde Ray Palmer’ın The Atom’a hayat vermek amacıyla STAR LAB’dan destek alması bekleniyor.

The Atom – Yeni Spin Off Haberini Bekliyoruz

the atom kostümü

The ATOM

Kimi çevrelerde Marvel karakterlerinden biri olan Iron Man ve Ant-man’e benzetilen Atom, esasen 1961 yılında diğer karakterlerden çok daha erken ortaya çıkmış kahramanlardan birisidir. Arrow’un yayınlanan üçüncü sezonunda Queen şirketini satın alarak ortaya çıkan Ray Palmer, son birkaç bölümde kostümü tamamlama konusunda önemli ilerleme kaydetti.

Oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan ve dikkat çeken The Atom kostümünde, çizgi romanda yer aldığı şekli ile atomik seviyelerde bir küçülmenin olmayacağı söyleniyor. Ancak Flash ya da Arrow kullanılarak aynı evrende The Atom isimli yeni bir dizinin yayınlanabileceğini düşünürsek, bu dizide Atom karakterine ilişkin çok daha fazla detayı görebiliriz.

Büyük bir heyecan ile Flash – Atom buluşmasını beklemedeyiz J

Benzer Yazılar

Comments
To Top