Baazı Şeyler!

The Atom Söylentileri – Yeni Süperkahraman Dizileri Başlıyor

The CW’de birkaç yıl önce başlayan Arrow ve geçtiğimiz yıl başlayan The Flash’la birlikte bu yapımlara olan ilgi, yeni süper kahraman temalı dizilerin önünün açılmasını sağladı. Hali hazırda DC karakterleri dışında Netflix üzerinde Marvel karakterlerine ilişkin yayınlanacak yeni diziler ve Agents of Shield gibi örnekler bu alanda mevcut dizi sayısının hızla artacağını gösteriyor.

The CW, The Flash ve Arrow ile yakaladığı başarıyı sürdürmek isterken son dönemde artan söylentiler, çalışmaların başladığı yönünde ayyuka çıktı. Daha önce Arrow ve Flash dizilerinden tanıdığımız Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Marc Guggenheim üçlüsü, yeni dizinin de yapımcılığını üstlenmek üzere kollarını sıvadı. Yeni dizide Ray Palmer/The Atom karakteri ön planda olurken süper kahraman – kötü olgusunun işleneceği isimlerde yer alacak.

Henüz net bir bilgi olmasa da The Atom’da Arrow ve Flash dizilerinden tanıdığımız Dr. Martin Stein (Victor Garber), Leonard Snart/Captain Cold (Wentworth Miller) ve eski Black Canary (Caity Lotz) gibi isimlerin yer alacağı söyleniyor.

Süper Kahramanlar Bir Araya Toplanıyor

Deadline üzerinde yayınlanan haberde Arrow ve The Flash’ta görmüş olduğumuz pek çok ismi, yeni yapımda da sıkça göreceğiz. Ayrıca habere göre daha önce karşımıza çıkmayan üç yeni kahramanda yeni dizi de bizlerle buluşacak. Bizim açımızdan Arrow’da Black Canary olarak tanıdığımız Sara Lance’in yeni projede nasıl ve hangi isimli görüneceği merak konusu oldu. Kendisi Flashback sahneleriyle mi yoksa farklı bir rolle mi karşımıza çıkacak hep beraber göreceğiz.

Sizin bu dizide görmek istediğiniz isimler kimlerdir?

Benzer Yazılar

Comments
To Top