Baazı Şeyler!

The CW için 2015 – 2016 Yeni Sezon Takvimi

Hali hazırda takip etmekte olduğumuz dizilerden bazılarını üst bölümde yer alan yeni yayın takvimi için hazırlanan görselden takip edebilirsiniz. Ancak diziler hakkında kısaca özet geçmek ve yeni dizilerden söz etmek gerekirse;

Pazartesi: Crazy Ex-Girlfriend ve Jane The Virgin arka, arkaya yayınlanacak.
Salı: The Flash ve iZombie her zaman olduğu gibi devam edecek.
Çarşamba: Arrow ve Supernatural, hiç bize elleşmeyin modunda ilerlemeye devam ediyor.
Perşembe: Yıllardır bir gidip bir gelen The Vampire Diaries ve The Originals yayınlanacak.
Cuma: Reign ve American Next Top Model karşımıza çıkacak.

Hali hazırda 10 diziye yeni sezon onayını veren The CW, diğer dizi katili olan kanallar haricinde az sayıda dizinin siparişini vermişti. Bu dizilere göz atmak gerekirse;

Crazy Ex-Girlfriend

crazy ex-girlfriend

Komedi ve daha geniş anlamda müzikal içeriğe sahip bir dizi olan Crazy Ex-Girlfriend, toplamda 30 dakikalık bir dizi olsa da The CW için bu süre 60 dakikaya çıkarıldı. Dizinin konusuna göz atıldığında Rebecca Bloom, başarılı ve bir o kadar da çekici bir kadındır. Geçmiş yıllarda birlikte olduğu ve kendisine terk eden erkek arkadaşlarına olan saplantısı, kariyerini geride bırakmasına neden olur. Ancak yeni bir aşka ulaşmak için California’ya taşınması ile hayatı değişmeye başlayacaktır.

Dizi Oyuncuları:

Rachel Bloom, Santino Fontana, Donna Lynne Champlin, Vincent Rodriguez.

Yapımda Görev Alanlar:

Rachel Bloom, Aline Brosh McKenna ve Marc Webb.

Yayın Tarihi: Pazartesi günleri The CW’de saat 20.00’da yayınlanacak. Aynı gün ve saatte yayınlanacak olan diğer diziler ise; Supergirl, Dancing with the Stars, Gotham ve The Voice olacak.

Crazy Ex-Girlfriend’in fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Containment

containment

2014 yılında yayınlanan Cordon isimli bir dizinin uyarlaması olan Containment, salgın temasını konu alan bilim kurgu dizilerinden biri olacak. Atlanta merkezli ortaya çıkan bu gizemli salgın şehrin karantinaya alınmasına neden olur. Lex Carnahan’ı konu alan dizi kaos ve ayaklanmayı bastırmakla meşgul olacak.

Dizi Oyuncuları:

David Gyasi, Christina, Chris Wood, Kristen Gutoskie, Claudia Black, George Young, Hanna Mangan Lawrence.

Yapımda Görev Alanlar:

Julie Plec ve David Nutter.

Containment’in ilk fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

DC’s Legends of Tomorrow

DC Legends

Hali hazırda The CW’de yayınlanmakta olan Arrow ve The Flash spin-off olarak ortaya çıkan DC’s Legends of Tomorrow, Superkahramanların yeterli olmadığı durumlarda efsanelere olan ihtiyacı ele alıyor. DC’in ünlü karakterlerinden Rip Hunter’ı konu alan bu dizi aynı zamanda Flash ve Arrow’da yer almış bazı isimleri de barındırıyor.

Dizide karşımıza çıkacak olan DC karakterleri ise; Professor Martin Stein (Firestorm), Ray Palmer (The Atom), Sara Lance (White Canary), Rip Hunter, Kendra Saunders (Hawkgirl), Mick Rory (Heat Wave), Leonard Snart (Captain Cold).

Dizi Oyuncuları: Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Ciarra Renee, Franz Drameh, Dominic Purcell, Wentworth Miller.

Yapımcılar: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg  ve Sarah Schechter.

Dizinin yayınlanan ilk geniş fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top