Dizi Hakkında

The Flash 10.Bölüm “Revenge of the Rogues” Öncesi

Noel arası nedeniyle yaklaşık beş hafta boyunca yayınlanmayan ve 10 Aralık 2014’de yayınlanan 9. bölümü ile büyük beğeni toplayan The Flash’ta, son bölümde Sarı Adam, Ters Flash ya da Sarı Flash olarak nitelendirilen Eobard Thawne’yi görmüştük. İlk olarak pilot bölümde ve ilerleyen bazı bölümlerde Flash’ın annesini öldürdüğüne yönelik flashback’ler ile karşımıza çıkan Reverse Flash, 9. bölüm öncesi Joe West’i tehdit eden bir not ile görünmüştü.

Beş haftalık ara süresinde dizinin yayınlanacak yeni bölümlerine ilişkin pek çok bilgi verilirken bunlardan en önemlisi hiç kuşkusuz, Reverse Flash ve Rogue çetesi oldu. Bilindiği gibi dördüncü bölümde Captain Cold ismiyle ortaya çıkan kötü karakterimiz, gelecek bölümlerde Rogue çetesinin lideri konumunda yer alacak.

The Flash 10. Bölüm “ Revenge of the Rogues” Bizi Neler Bekliyor?

Aslında 10. bölümü tek bir bölüm olarak ele almak yanlış olacaktır. Her şeyden önce Captain Cold ve Heat Wave’in dönüş yapacağı bu bölüm, The Flash’ın baş düşmanları olan pek çok kötü karakter ya da meta – insanın ortaya çıkmasını sağlayacak. Üstelik bu isimlerden bazıları, Flash’a unutulmaz acılar çektiren isimler olacak.

Tekrar yayınlanacak 10. bölüme döndüğümüzde ise son promo’larda gösterilen Pied Piper, Weather Wizard gibi karakterlerin ilerleyen bölümler adına bazı ipuçları sunacağını görüyoruz. 20 Ocak 2015 tarihinde The CW kanalında yayınlanacak olan The Flash ile ilgili inceleme yazımıza, 21 Ocak 2015 tarihinde ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top