Bölüm Özetleri

The Flash 13.Bölüm – The Nuclear Man – Özet

Dikkat: Bu yazı dizi hakkında Spoiler nitelikli bilgiler içermektedir. Yazıyı okumadan önce lütfen bu hususu göz önünde bulundurun.

The Flash’ın 10 Şubatta yayınlanacak olan 13. Bölümü The Nuclear Man, bize FIRESTORM’un ortaya çıkışı hakkında daha fazla bilgi verecek. Bu bölümde Barry ve Linda Park’ın yakınlaşmasını, General Eiling’in Central City’e dönüşünü ve Prof. Martin Stein’in Firestorm’daki birleşmesini izleyeceğiz.

Aşağıda resmi özet olarak sunulan The Nuclear Man bölümüyle ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

The Flash 1×13 – The Nuclear Man

Son olarak geçtiğimiz Salı günü yayınlanan The Flash 10. bölümünde Firestorm’un aslında bir proje olduğunu ve Prof. Martin Stein ile çalışma arkadaşları tarafından geliştirildiğini öğrendik. Daha önce, dokuzuncu bölümde “beni izlemeyi bırak” demek için ortaya çıkan ve adının Firestorm olduğunu söyleyen Ronnie, aslında Martin Stein ile birleşen çift kişilikli bir karakter.

13. bölümde Firestorm olarak tanıdığımız Robbie Amell ve Victor Garber’ı izleyeceğiz. Ronnie, geçmişinde Caitlin’in nişanlısı olsa da hem Flash hem de diğer kişiler için artık tehlikeli bir meta – insan sınıfına girmiştir. Yine bu bölümde Joe West, Nora Allen cinayeti üzerinde daha fazla bilgi alabilmek için Cisco’nun yardımını isteyecektir.

Daha önce General Eiling olarak tanıdığımız Clancy Brown, kısa bir aradan sonra Central City’e dönerek, STAR Endüstrinin yolunu tutacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top