Bölüm Özetleri

The Flash 14.Bölüm Fallout – Güncelleme ve Görseller

Dikkat: Bu yazı, Spoiler almak istemeyen kişiler için sakıncalıdır. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurunuz.

Yayınlanan 13. bölümden sonra Firestorm’a ne olduğu ya da Martin Stein ve Ronnie Raymond’un birbirinden ayrılıp – ayrılmadığı merak konusu olmuştu. 17 Şubat 2015 tarihinde yayınlanacak olan The Flash Fallout bölümü öncesinde yeni bölüme ilişkin bazı görseller yayınlandı. Görsellerde hem Martin Stein hem de Ronnie Raymond’un patlama sonrasına ait görüntüleri yer alırken aynı zamanda meşhur General Wade Eiling’i de görüyoruz.

The CW, gelecek hafta yayınlanacak olan Fallout bölümüne ilişkin yeni görseller yayınladı. Bu görsellerde patlama sonrasında sağ kalan Ronnie Raymond, Martin Stein ve General Wade Eiling’in yer aldığını görüyoruz. Yine aynı karelerde promo da sunulan Flash – Barry Allen’ın zaman yolculuğu ya da denemesine ilişkin bir görsel yer alıyor. Daha önce de bölüm hakkında paylaştığımız bilgilerde Martin Stein’in Barry Allen’a zaman yolculuğuyla ilgili bilgiler verdiğinden söz etmiştik.

 

Benzer Yazılar

Comments
To Top