Bölüm Özetleri

The Flash 14. Bölüm Fallout – Ön İzlenim

Dikkat: Bu yazı dizi hakkında Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir. Lütfen yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

Genellikle bölümler hakkında yayınlanan ön bilgiler, ilgili bölüm yayınlanmadan 2 – 3 hafta önce tanıtılıyor. The Flash dizisinin yayınlanacak olan 14. bölümüne ilişkin resmi açıklama geldi. Yapılan açıklamada General Wade Eiling’in Central City’e geri döndüğü söylenirken şehrin yeni kahramanının peşine düşeceği açıklandı. Daha önce pilot bölümde ve Plastique adlı bölümde gördüğümüz Wade Eiling, Flash ve Firestorm’a ilişkin yeni bilgiler ile sunulacak.

Yayınlanacak olan yeni bölümde ayrıca uzun bir süredir merak edilen zaman yolculuğu hakkında da bazı ipuçları sunulacak. Özellikle pek çok izleyicinin zaman yolculuğunu büyük bir merakla beklediğini düşününce Fallout’un heyecan verici olacağına inanıyoruz.

The Flash – 1×14 – Fallout

Yayınlanacak olan 14. bölümde Wade Eiling, Firestorm’un peşine düşecektir. Ronnie ve Dr. Martin Stein birleşiminden oluşan Firestorm’da ayrılmak için karar anı geliyor. Hem Ronnie hem de Caitlin için uzun süredir beklenen an geliyor. Ayrıca Martin Stein’in Barry Allen’a zaman yolculuğuyla ilgili ipuçları vereceği söyleniyor.

 

Benzer Yazılar

Comments
To Top