Bölüm Özetleri

The Flash 15. Bölüm – Ön İnceleme

Geçtiğimiz Salı yayınlanan 14. bölüm sonrası verilen bir aylık ara, biz takipçiler için mini sezon arasından sonra biraz can sıkıcı oldu. Özellikle 14. bölümde merak edilen pek çok sorunun açığa çıkması ve uzun bir süredir beklediğimiz Grodd’un kendisini göstermesi şaşırtıcı oldu. Üstelik bölümde Firestorm’un gelişimi ve Flash ile ortaklığı da görülmeye değerdi.

14.bölüme tekrar göz attığımızda Barry ile 9.bölümde ilginç bir mücadeleye giren Reverse Flash’ın Harrison Wells olduğu yönünde ortaya çıkan şüpheler büyük oranda ortadan kalktı. Her ne kadar Flash hayranları Harrison Wells’in Reverse Flash olduğunu reddediyor olsa da şu aşamada elimizde daha iyi bir ipucu bulunmuyor. Üstelik bir sonra ki bölümde neler olacağını yaklaşık bir ay boyunca beklemek zorunda kalacağız.

The Flash 15. Bölüm – Ön İnceleme

Hem CW hem de imdb kaynaklı verilen bilgilerde 15. bölümde havayı kontrol etmesiyle tanıdığımız Clyde Mardon’ın kardeşi Mark Mardon’u göreceğiz. Kendisi (Liam McIntyre) kardeşinin sahip olduğu yeteneklerin tamamına sahip olup, kardeşinin ölümünden Joe West’i sorumlu tuttuğu için onun peşine düşecek. Ayrıca bu bölümde Flash’ın Mardon ile ilgi çekici mücadelesini de izleyeceğiz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top