Bölüm Özetleri

The Flash 17.Bölüm “Tricksters” – Ön İnceleme

Dikkat: Bu yazıda yayınlanacak bölüme ilişkin Spoiler niteliğinde bilgiler bulunmaktadır. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

The Flash’ın 31 Mart’ta yayınlanacak olan 17. Bölümü “Tricksters”, Axel Walker ve 90’ların The Flash’ında Trickster rolünü canlandıran Mark Hamill’i izleyici ile buluşturacak. CW tarafından 31 Mart’ta yayınlanacak olan bölüme ilişkin önizleme resimleri ve bölüm bilgisi yayınlandı. Star Wars efsanesi olan Mark Hamill, yayınlanacak olan 17.bölümde Iron Heights’te yatmakta olan Trickster’ı canlandıracak.

Aşağıda CW tarafından yayınlanan resmi özet ve önizleme görüntüleri yer almaktadır.

Konuk oyuncu Devon Graye “Düzenbaz” yani Trickster’ın yolundan giden taklitçi bir katildir. 20 yıldır Iron Heights’de tutuklu olan James Jesse (Mark Hamill) Barry ve Joe West ile bir araya geliyor. Ancak Trickster’ın John Wesley Shipp (Henry Allen) esir alması işlerin değişmesine ve daha da kötüleşmesine neden oluyor. Bu sırada ilgili bölümde Iris, Eddie ile iletişime geçerek Harrison Wells’in parçacık hızlandırıcı fikrini nasıl uyguladığını görmek ister. Ralph Hemecker ve Andrew Kreisberg tarafından yazılan 17. Bölüm 31 Mart’ta CW ekranlarında yayınlanacak.

 

Kaynak: Comicbook

Benzer Yazılar

Comments
To Top