Bölüm Özetleri

The Flash 18.Bölüm “All-Star Team Up” – Ön İnceleme

Dikkat: Yazının devamında dizinin yayınlanacak bölümüne ilişkin Spoiler niteliğinde bilgiler bulunmaktadır. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

14 Nisan 2015 tarihinde yayınlanması planlanan ve sezonun son bölümlerine adım, adım yaklaştığımız şu günlerde The Flash’ın 18.bölüm isminin All-Star Team Up olacağı duyuruldu. Bölümde Arrow’dan Atom olarak tanıdığımız Ray Palmer ve Felicity Smoak’ın, Star Lab ile Atom projesinin geleceğini konuşmak üzere Central City’e geleceği öğrenilirken bu sürpriz ziyaretin, yeni isimler ve yeni bir dönemi başlatacağı söyleniliyor.

Bölüme ilişkin verilen bilgilerde ise 14 Nisan’da Felicity ve sevgilisi Ray, Central City’e sürpriz bir ziyaret yapar. Ray Palmer, Felicity ile bir takım çalışması oluşturmuşken Felicity’i STAR Lab’dan bir kez daha yardım almaya ihtiyaç duyacaktır. Fakat bu ikili açısından Central City’e yapacakları yolculukta sosyal bir ziyaret de olmayacaktır.

Brie Larvan olarak diziye dahil olan ve Bug-Eyed Bandit’in kadın versiyonu olarak tanıtılan yeni meta insan ise ekibin tüm planlarını sekteye uğratacak. Walking Dead’den tanıdığımız Emily Kinney’in Brie Larvan olarak özellikle 90’ların Flash’ından tanıdığımız ve daha önce de dizide yer alan Dr.Tina McGee’i hedef alacağı, Flash ve ekibinin Atom ile Bug-Eyed Bandit’e karşı mücadele edeceği söyleniyor.

Sezonun kalanı için yayınlanacak bölümlerin isimleri ise 1×19 – (Bilinmiyor) – 21 Nisan 2015, 1×20 – (The Trap) – 28 Nisan 2015, 1×21 – (Grodd Lives) – 5 Mayıs 2015, 1×22 – (Rogue Air) – 12 Mayıs 2015, 1×23 – (Fast Enough) – 19 Mayıs 2015 (Sezon Finali) olarak açıklandı.

Benzer Yazılar

Comments
To Top