Bölüm Özetleri

The Flash 19. Bölüm “Who Is Harrison Wells” – Ön İnceleme

Bir haftadır yaşadığımız bazı teknik sıkıntılar nedeniyle, pek aktif olamadık ve her bölüm öncesinde bölüme ilişkin bazı bilgiler verdiğimiz ön inceleme yazılarını atladık. Fakat birkaç saat sonra yayınlanacak olan yeni bölüm öncesi bölüme ilişkin kısa bazı bilgiler vermek istiyorum.

Resmi olarak 19. bölüm “Who Is Harrison Wells” için yapılan bölüm bilgisi şu şekilde verildi.

Dedektif Joe West ve Cisco, Dr. Harrison Wells’in kim olduğu konusunda yaptıkları araştırmaya Starling City’de devam ediyor. Starling City’de Lance’den yardım isteyen ikili, aynı zamanda şehrin gizemli kahramanlarıyla da tanışır. Cisco ve Black Canary arasında geçen konuşma ise gizli kalan bazı şeylerin açığa çıkmasını sağlayacaktır.

Yayınlanacak 19. Bölümün kötüsü ise Hannibal Bates isminde bir meta – insan olacak. Hannibal Bates hakkında daha detaylı bilgiye kısa süre içerisinde sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sezon finaline yaklaşırken son bölümlerde inişli – çıkışlı bir grafik sergileyen The Flash’ta geçtiğimiz hafta yapılan geçişlere bu hafta da devam ediliyor. Daha önce sezonun kalan bölümlerine ilişkin yayınlanan promolardan da hatırlayabileceğiniz gibi muhtemelen Dr. Harrison Wells için en zorlu sürece giriliyor.

Bölüm yayınlandıktan sonra inceleme de görüşmek üzere.

Benzer Yazılar

Comments
To Top