Dizi Hakkında

The Flash 1×11 – “The Sound And The Fury” Ön İzlenim

Dikkat: Bu yazı dizi hakkında Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir. Birinci sezon 11. bölümün yayınlanmış olan Trailer’ı ve farklı kaynaklardan elde edilen bilgiler derlenerek hazırlanmıştır.

Beş haftalık aradan sonra 20 Ocak 2015 tarihinde 1×10 Revenge of the Rogues bölümü ile geri dönen The Flash, ara öncesinde yayınlanan 9. bölümü aratmayacak nitelikte heyecan ve bol soru işareti doluydu. Çizgi romanı yakından takip eden kişiler için dizide tanıdık yüzler yer alıyor olsa da bilmeyenler için daha önce yayınladığımız yazılara göz atılması faydalı olacaktır.

Dizinin 27 Ocak 2015 tarihinde yayınlanacak 11. bölümü iseThe Sound And The Fury ismini alacak. Henüz ilk Trailer’ı yayınlanmış ve yeni bölümle ilgili görseller paylaşılmış olsa da 11. bölümün önceki bölümler ile gibi oldukça keyifli olacağına inanıyoruz.

The Flash 1×1 – The Sound And The Fury Ön İzlenim

Pied Piper karakterinin öne çıkacağı bu bölümde gözde isim Hartley Rathaway, bir dönem Dr.Wells’in himayesinde yer almış bir isimdir. Parçacık hızlandırıcı patlamasından etkilenen Hartley Rathaway (konuk oyuncu Andrew Mientus) intikam almak ve Dr. Wells’e ulaşmak için şehre döner.

Hem Flash hem de Wells için ciddi bir tehdit olan Rathaway, ses üzerinde kontrol yeteneği olan doğuştan sesleri duyamayan zengin bir ailenin çocuğudur. Yine yeni bölümde Central City’de Picture News isimli bir dergi/gazetede çalışmaya başlayacak olan Iris ve konuk oyuncu Tom Butler’i göreceğiz.

The Flash – The Sound And The Fury bölümü 27 Ocak 2015 tarihinde The CW kanalında yayınlanacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top