Dizi Hakkında

The Flash 2. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

2. sezon 19. bölümü geride bıraktık. Bölüm bence daha iyi olabilirdi. Şimdi önümüze bakalım. Gelecek bölümde yani 2. sezon 20. bölümde The Flash dizisine Zoom ile Rupture geliyor. Daha önceden bu haberi sizlerle paylaşmıştık. (habere gitmek için tıklayınız.)
 
Gelecek bölüm bilgileri ise şu şekilde; bölüm adı Rupture olacak ve 3 Mayıs 2016 Salı günü The CW ekranında olacak. Dizinin gelecek bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Flash 2. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

 

The Flash Dizi Bilgileri

 
The Flash dizisinin yeni sezonu da oldukça hareketli geçiyor ve The CW kanalının izleyici kitlesini her geçen gün katlıyor. DC Comics çizgi karakterleri arasında olan Flash karakterini genç aktör Grant Gustin canlandırıyor. Jesse Warn ve David Nuttern tarafından yönetilen yapım heyecan dozunu her bölümüyle katlamayı sürdürüyor.

The Flash dizisinin konusu ise süper kahraman dizilerini sevenler için kaçırılmayacak olan bir hikâye diyebiliriz. Bir kaza sonucunda inanılmaz hızlarla hareket etme yeteneğine sahip olan Flash şehrin kötü adamlarına karşı büyük bir mücadele vermeye karar verir. Ancak onun kadar güçlü düşmanlarına karşı bu pek kolay olmayacaktır.

Benzer Yazılar

Comments
To Top