the Flash Fan

The Flash 2. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

The Flash 2. Sezon 22. Bölüm geride kaldı ve gelecek bölüm olan The Flash 2. Sezon 23. Bölüm sezon finali bölümüyle karşımıza çıkacak. Gelecek bölüm 24 Mayıs Salı günü The Cw kanalında yayınlanacak ve gelecek bölümün adı ise “The Race of His Life”.

The Flash 2. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

The Flash Dizi Bilgileri

 

The Flash, DC Comics karakteri olarak yaratılmış ve TV uyarlaması The CW kanalında karşımıza sunulmuştur. Grant Gustin tarafından başrol karakterinin canlandırıldığı dizide yönetmen koltuğunda ise iki başarılı isim oturmaktadır. David Nuttern ve Jesse Warn ikilisi muazzam bir projeye imza atmıştır.

The Flash konusuyla bir insanın ulaşmasının mümkün olmadığı hızlarda hareket edebilen bir süper kahramanı merkezine alıyor. Bu yeteneğinin benzeri güçlere sahip olan kötü adamlar ise şehrin suç oranını ciddi oranda arttırmaktadır. Şimdi ise Flash karakteri 720 km hıza ulaştığını fark ettiğinden ötürü şehrin suç unsurlarına karşı savaş vermeyi kafasına koymuştur.

Benzer Yazılar

Avatar for Ahmet

Yazar: Ahmet

Yazıyı Paylaş
  • İsmail Can Memiş

    Bu fragmana göre bakarsak harbi bu bölüm efsane olacakmış gibi gözüküyor. Bu arada sitenizi çok beğendim çok iyi oldu bu siteyi bulduğum. Sonunda bir The Flash haberlerini takip edebileceğim site.

  • enes

    Bu dizi bir efsane güzel site <3