2. Sezon

The Flash 2. Sezon “İlk Bakış”

İkinci sezonun başlamasına sayılı gün kalmış iken hem CW hem de yapımcı cephesinde yeni haber ve görseller gelmeye devam ediyor. Aslında yeni sezon için sunulan promo ve görsellerden daha çok, inceleme sitelerinde yer alan haberler daha ilgi çekici görünüyor. Yukarıda göreceğiniz söz konusu promo ile Zoom karakterine “ilk bakış” sunum yapıldı diyebiliriz. Ancak öncesinde söz etmemiz gereken bazı şeylerde bulunuyor.

Flash’ın ikinci sezonuna ilişkin bugüne kadar verilen bilgilerde hiç kuşkusuz en merak edilen ismin Zoom olduğunu söyleyebiliriz. Elbette Jay Garrick’in diziye dahil olması, Patty Spivot, Jesse Chambers gibi isimlerde merak ediliyor ancak sezonun genel seyrini belirleyecek olan Zoom karakteri bizimde ana ilgi alanımızı oluşturuyor. Hemen, hemen her platformda Jay Garrick – Barry Allen dostluğunun diziye yeni bir heyecan kazandıracağı söyleniyor.

Yapımcı cephesinde Ters Flash’ın “Zoom” karakterine oranla daha organik olduğundan söz edilirken şu anki hali ile yeni karakterin bir robot, karanlık bir enerji ya da ölü bir görüntü oluşturduğundan söz ediliyor.

The Man Who Saved Central City

Yeni sezonun ilk bölümü aylar öncesinde bu şekilde tanıtılmıştı. Barry Allen şehrini korumak için daha ön plana çıkması gerektiğine karar vermiştir. Central City’in uğradığı büyük saldırı sonrasında halen Eddie’in ölümünü üzerinden atamayan Barry, arkadaşlarının risk altında olduğunu düşünerek herkesi kendisinden uzaklaştırır ve kendi başına şehri korumak üzere mücadeleye atılır.

Adam Copeland tarafından canlandırılacak olan Atom Smasher isminde bir karakterin şehre gelişinden sonra Iris ve arkadaşları, Barry’in Smasher’a karşı yardıma ihtiyacı olduğuna inanır. Meta İnsan Görev gücü ile Cisco ve Joe arasında da iyi bir işbirliği yaşanacaktır.

Sizlerin bugüne kadar yayınlanan promo ve verilen bilgilerde dikkatinizi çeken şeyler nelerdi?

 

Benzer Yazılar

Comments
To Top