2. Sezon

The Flash 2. Sezon İlk Bölüm Detayları Belli Oldu

Burada ki sayaçtan da takip edebileceğiniz gibi 6 Ekim tarihinde ikinci sezonunun başlamasını beklediğimiz The Flash’ta ikinci sezona ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak diziden “şimdilik” ayrılan Eddie’in yerine Barry ve Joe West’in yeni ortağı olarak Patty Spivot karakterinin dahil olacağını öğrenmiştik.

Bugün çeşitli kaynaklardan okuduğumuz kadarıyla dizinin ikinci sezonuna ilişkin ilk bölüm ismi belirlenmiş. Bir bölüm isminin büyük oranda tüm bölümü yansıtması pek beklenen bir şey değil. Bu nedenle aşağıda yer alan bölüm ismini okuduğunuzda büyük oranda gelecek sezona ilişkin ilk bölümün sürprizi kaçacaktır. (belki de kaçmaz)

The Flash S2E01 – “The Man Who Saved Central City”

Son bölümden hatırlayacağınız gibi, geçmişe yolculuk yapan ve dönüşüyle birlikte dev solucan deliğine neden olan Barry, bölüm isminden de gördüğümüz kadarıyla Central City’i kurtaran adam oluyor. Bir ihtimal yardım alarak bunu başarması da söz konusu olabilir. CBM’de yer alan yorumlara göre ne pahasına olduğu bilinmese de Barry Allen, solucan deliğini kapatarak, Central City’i yıkımdan kurtarıyor.

Söylentilere göre The Flash Müzesi için ilk adım bu kurtarma sonucunda olacak gibi görünüyor. Central City’de inşa edilen Flash Müzesi ile Barry Allen – Flash’ın kahramanlıkları artık insanlara duyuruluyor. Yine ilk bölümde kısa süreliğine de olsa Rip Hunter, Firestorm ve Jay Garrick gibi isimlerin dahil olabileceği söyleniyor.

ikinci sezon the flash

Sizin, yeni sezona ilişkin beklentileriniz nedir?

Benzer Yazılar

Comments
To Top