2. Sezon

The Flash 2. Sezon Yeni Haberler -1

Geçtiğimiz ay tamamladığımız birinci sezon sonrası Ekim ayının ilk haftası başlayacağı açıklanan The Flash’a ilişkin, henüz çok dolu ve detaylı bir haber bulunmuyor. Ancak hem Comicbook hemde CBM gibi platformlarda bizim de Facebook sayfası üzerinde duyurduğumuz bazı bilgiler ve gizemli bir kahraman haberi bulunuyor. Haberi ilk okuduğumda bu gizemli kahramanın kim olduğu, olabileceği hakkında uzun süre düşünmeme rağmen aklıma Jay Garrick, Green Lantern ile Captain Atom gibi isimler dışında pek fazla seçenek gelmedi.

İlgili habere göz attığımda 2. Sezon’da yeni bir ortak ve “gizemli süper kahraman”dan söz ediliyor. Yeni ortak daha önce de duyurduğumuz gibi Patty Spivot olacak ve hatta rolü kimin canlandıracağını dahi söylüyor ilgili haber ancak, henüz kesinleşmediği için böyle bir bilgiyi eklemeyelim dedik.

Patty Spivot –

Central City Polis Departmanında Barry Allen’ın yeni sevgili adayı ve Joe West’in ortağı olacağı söylenen Spivot, çizgi romanda yine diziye benzer bir şekilde Barry Allen ile ilişki yaşasa da farklı olarak Barry’in ortağı şeklinde karşımıza çıkmıştı. Rolü, ne gibi bir etki yaratacağı ise muamma olarak gizemini sürdürüyor.

Gizemli Kahraman –

Haberdeki detaylarda asıl ilgi çekici olan ise “gizemli kahraman” konusuydu. Tam net bir bilgi verilmiyor olsa da bu gizemli kahramanın, Barry Allen’ın sırrını bildiği, ekibe yardımcı olacağı ve aslında Barry Allen’ı çocukluktan beri takip ettiği söyleniyor. Akla gelen ilk isim ise bir hızcı (Jay Garrick, Wally West) olabileceği yönünde. Daha önce dizide farklı bir Flash karakterinin de dahil olabileceği söylenmişti ancak bu henüz kesinleşmediği için bir ihtimal olarak köşede duruyor.

Bir diğer ihtimal de ise bu ismin, sıkça gönderme yapılan Green Lantern olacağından söz ediliyor. Açık bir şekilde Green Lantern diziye dahil olur mu, bence oldukça düşük bir ihtimal gibi duruyor. Üçüncü seçenekte ise Captain Atom’dan söz ediliyor.

Birkaç haftalık süreç içerisinde “gizemli kahraman” ismi ortaya çıkmasa da daha dikkat çekici teorilerin sunulmasını bekliyoruz.

Siz, dizi de “gizemli bir kahraman” teması altında kimi görmek isterdiniz?

Benzer Yazılar

Comments
To Top