Bölüm Özetleri

The Flash 20.Bölüm “The Trap” – Ön İnceleme

Bu hafta yayınlanacak olan 20. Bölüm sezon finaline üç bölüm kalmışken, Barry’ın Flash olduğu güne yani bir yıl öncesine izleyiciyi götürecek. Bilindiği gibi dizinin yayınlanan bölümlerinde Barry Allen’ın Flash olduktan sonra yaşadığı olayları izlemiş ancak komada kaldığı döneme ilişkin hiçbir bilgi elde edememiştik. Gerçi, ilk bölüm ve bazı ara bölümlerde kısa flashback’ler ile geri dönüşler yaşıyor olsak da tatmin edici düzeyde değildi.

The Trap ismi verilen bölüme ilişkin yayınlanan promo ve görsellerde Barry Allen’ın komada olduğu döneme flashback ile geri dönüyoruz. Bu dönüşte Barry ve Iris arasındaki ilişkiye daha yakın bir pencereden bakarken muhtemelen Barry’in tedavisi için Star Labs’ın Joe ile temasını da göreceğiz. Üstelik Harrison Wells’e kızgın olmasına karşın iyileştirmek için bir şansı olduğunu düşünen Joe, Caitlin ve Cisco tarafından Barry’in tedavi edilmesini izleyecek.

Promo’ya dayalı bir yorumda bulunacak olursak önceki bölümlerde edindiğim izlenimler üzerine gösterilen şeylerin muhtemelen tersinin çıkacağına inanıyorum. Yukarıda da Türkçe altyazı ile izleyebileceğiniz promo Eobard Thawne’in açığa çıkan kimliğinin, artık Wells tarafından da gizlenmeyeceğini gösteriyor.

The Flash 20 Bölümü The Trap 28.04.2015’de CW ekranlarında olacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top