Bölüm Özetleri

The Flash 21. Bölüm “Grodd Lives” – Ön İnceleme

Salı günü yayınlanacak olan yeni bölüm öncesi heyecan iyice artarken nihayet Dr. Wells’in gerçek kimliği açığa çıktı. Her ne kadar hakkında şüpheler olsa da Wells, sezonun kalan son üç bölümü öncesi Barry Allen ve yakınlarına açık bir savaş ilan ediyor. Üstelik bu kez, bilinen hikayenin aksine Barry Allen’ı 15 yıl boyunca yakından tanımış Eobard Thawne var karşımızda.

21. bölüm ismi olarak seçilen Grodd Lives, Wade Eiling ve Wells dışında kimsenin pek de bilgi sahibi olmadığı, çılgın gorilimizi ortaya çıkarıyor. Wells’in telkinleri ile Barry Allen’ı hedef alan Grodd’un, bildiğimiz hikaye de Iron Height’se saldırarak Rogue takımını serbest bırakması gerekiyor. Fakat Grodd, bu hikayenin aksine Star Lab’ı hedef alacak gibi görünüyor.

Bu bölümün bir diğer dikkat çekici yönü Dr. Wells olmadan takımın ilk kez mücadele edecek olmasıdır. Öyle ki çizgi roman tadında yayınlanan ön izleme görselinde de ekibin ürperti içerisinde olduğunu görüyoruz.

21. Bölüm – Grodd Lives Resmi Özet

Bölüme ilişkin verilen bilgide Barry Allen’ın, Reverse Flash’ın son hamlesi olan Grodd’a karşı olduğundan söz ediliyor. Barry ve ekibin dikkatinin dağılması için şehre salınan Grodd, Joe, Barry ve Cisco tarafından yakalanmak üzere takip edilir. Ancak Grodd tarafından kaçırılan Joe nedeniyle ekip önemli bir hamle şansını yitirir.

5 Mayıs 2015 tarihinde CW ekranlarında olacak The Flash’ı büyük merakla bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top