Bölüm Özetleri

The Flash 22. Bölüm “Rogue Air” – Ön İnceleme

Dikkat: Bu yazı Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir. Yazıyı okumadan önce bu husus göz önünde bulundurun.

Bu gece yayınlanacak olan bölüm öncesi büyük finali 2 bölüm kalmış iken Reverse Flash – Eobard Thawne ya da Harrison Wells’in son bölümde, Barry Allen’ı Flash yapan ve kendisini geleceğe geri götürecek olan parçacık hızlandırıcıyı yeniden çalıştırmıştı. Bölüme ilişkin verilen bilgilere göz attığımızda Flash – Arrow ve Firestorm’un Reverse Flash’a karşı bir ortaklık kurduğunu görüyoruz. Esasen bir finale yakışır birliktelik kuruluyor olsa da final öncesinde çıta epey yükseğe taşınıyor.

CW kaynaklı verilen bilgilerde Barry Allen’ın final öncesi annesini kurtarmak adına bir şansı olacağı dile getirilmişti. Bu muhtemelen koşu bandı, parçacık hızlandırıcı ya da Wells tarafından inşa edilen bir düzenek aracılığıyla olacak. Belki de sezonu Barry Allen’ın yarattığı bir paradoksla da kapatabiliriz. Ancak finali izlemediğimiz sürece bunların tamamı varsayımdan öteye geçemeyecek.

The Flash – 22. Bölüm “Rogue Air” – Ön İnceleme

Yeniden 21. Bölüme döndüğümüzde hatırlayacağınız gibi Grodd, ekibin ve doğal olarak Barry Allen’ın dikkati dağıtmak üzere açığa çıkmıştı. Bu sırada Wells parçacık hızlandırıcı konusunda ilerlemeler kaydetmiş geleceğe giden yolda anahtar bileşimi tamamlamıştı. Wells’in çalıştırmak üzere olduğu parçacık hızlandırıcı başta Barry Allen olmak üzere tüm meta-insanları tehdit ederken Flash, Rogue ekibinden Captain Cold’a ulaşarak ekibe yardım etmesini istiyor.

Ancak işler pekte istenildiği gibi gitmediğinde devreye Arrow ve Firestorm girerken çok ilginç bir şekilde Reverse Flash’ın gelecekte Flash’ında sahip olacağı yüzüğü kullandığını görüyoruz. Üstelik promodan gördüğümüz kadarıyla Rogue her zaman olduğu gibi çekinmeden Barry Allen’a ihanet etme noktasında hiç kararsızlığa düşmüyor. Final öncesinde büyük heyecan yaratan yeni bölümü merak içerisinde bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top