Bölüm Özetleri

The Flash 23. Bölüm “Fast Enough” – Ön İnceleme

Büyük final geldi çattı. Neredeyse 8 aydır, zaman, zaman kesintilere rağmen takip etmeyi bırakmadığımız The Flash, sezonun son bölümü olan Fast Enough ile bir süreliğine ekranlara veda ediyor. Dolu, dolu bir sezon sonrası, hem klasik dizi kültüründen kurtulmamız hem de bu alanda The Flash ile yeni bir akımın başlaması yalnızca dizi adına değil sektör adına da önemli bir gelişme oldu.

Elbette öncesinde yayınlanmış olan ve paralel olarak yayınlanmakta olan hiçbir diziye haksızlık etmek istemiyoruz. Ancak Batman, Superman gibi DC karakterlerinin biraz gerisinde kalmış olan ve esasen en az bu karakterler kadar eski – köklü bir geçmişi bulunan Flash’a bu tarz bir yapımın oluşturulması gerekiyordu.

Bir önceki yazımda sezon finaline ilişkin muhtemel olaylardan ve final sahnelerinden söz etmiş, bazı tahminlerde bulunmuştum. Bunların ne kadarının geçerli olacağını bilmemekle birlikte Salı günü CW ekranlarında yayınlanacak bölüm ile dananın kuyruğu kopacak. Ancak önceki bölümlerin aksine yapımcı, sezon finaline ilişkin bir ön bilgi paylaşmadığı için yalnızca elimizde bulunan varsayımlar ile hareket edebiliyoruz.

23.Bölüm olan Fast Enough’ta Prof. Martin Stein ve Ronnie Raymond, son kez Barry Allen ve ekibe yardımcı olmak üzere Star Lab’a dönecektir. Bu ziyaret sırasında Eobard Thawne ile son bir konuşma yapan Barry Allen, annesinin öldüğü geceye yani geçmişe geri dönmek noktasında son derece kararlıdır. Peki, Barry Allen geçmişe geri dönerek annesini kurtardığında neler olabilir? Tüm bu detayları ve daha fazlasını yarın hep birlikte öğreneceğiz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top