Dizi Hakkında

The Flash 4. Bölüm Çalan Parçalar

İlk üç bölümü ile Barry Allen yani The Flash’ın gelişimini izlediğimiz dizide dördüncü bölüm itibariyle konunun yavaş, yavaş olgunlaştığını ve oturduğunu söyleyebiliriz. Çizgi Roman’da olmayan bazı karakterler dizide yer alıyor olsa da oldukça sürükleyici bir konu oluşturulmuş diyebiliriz. Yine her bölümde olduğu gibi dizinin dördüncü bölümünde de etkileyici ara müzikler kullanılmış.

Daha önceki bölümlere nazaran daha fazla sahne arası müzik gördüğümüz dördüncü bölümde özellikle çarpıcı parçaların kullanıldığını söylemeliyiz.

The Flash Dördüncü Bölüm Müzikleri

Barry Allen’ın oyun oynadığı sahnelerde dinlediğiniz müzik Free – All Right Now’dur. Yine Eddie Thawne ve Joe West’in araç içerisinde diyalogları sonrasında çalan şarkı Percy Sledge – When a Man Loves a Women’dır.

Yine Eddie ve Joe’un araç içerisinde hararetli konuşması sonrasında Eddie’nin radyoya açtığı ve kısa sürede geri değiştirdiği şarkı Marvin Gaye – Lets Get it on’dur. Arrow’dan tanıdığımız bilgisayar dâhisi Felicity’nin geceye dahil olduktan sonra çalan şarkı ise Dirty Party Secrets by Bamtone’dur.

Dördüncü bölümde yer alan diğer şarkılar ise; Misun – Battlefields, Kite Club – Jupiter Smiling, Tennis – 100 Lovers’dır.

Benzer Yazılar

Comments
To Top