Dizi Hakkında

The Flash 5. Bölüm Çalan Parçalar

Beğeniyle takip edilen ve 5. bölüm itibariyle hayran kitlesini iyice artıran dizimizde gelişen sıra dışı olaylar da ilgi çekiyor. Hemen her bölümün Flash’la birlikte bir başka meta – insanı ağırlaması ve aynı zamanda Flash’ın gelişimi hakkında da bilgiler sunması, dizinin daha ilgi çekici hale gelmesini sağlıyor.

The Flash’ın beşinci bölümünde daha çok Iris’in Flash üzerine yazılar yazdığı blogdan esintiler görüyoruz. Bu bölümde Barry, Joe ve Caitlin, Iris’in blog konusunda yanlış bir yol izlediğini tekrar, tekrar dile getiriyor. Üstelik Barry ve Joe’nin tüm ısrarlarına rağmen Iris, Flash’la ilgili yazılar yazmaktan vazgeçmiyor.

The Flash Beşinci Bölüm Çalan Müzikler

Dizide beşinci bölüm içerisinde Iris ve Barry’nin diyalogları sırasında çalan ilk şarkı The Asteroids Galaxy Tour – Rock The Ride’dır. Yine Barry’nin Iris’i blog yazma konusunda ikna turları düzenlediği sırada çalan şarkı Runnin Thru My Dreams by Sunny Levine ‘dir.

Joe’nin Barry’de olduğu gibi Iris’i blog konusunda ikna etmeye çalıştığı sırada çalan şarkı ise Boga – I Ran adlı parçadır.

 

Benzer Yazılar

Comments
To Top