Dizi Hakkında

The Flash 8. Bölüm Çalan Parçalar

Dizinin 8. ve yarı sezon finalinden önceki son bölümünde Arrow ve Flash ortak bir bölüm yayınlandı. Bu bölümde Flash yeni meta – insanın peşine düşerken Arrow, tecrübesi ve birikimi ile Barry Allen’a bazı dersler vermeye çalışıyor. Oldukça heyecanlı ve etkileyici bir bölüm olan 8. bölümde Flash ve Arrow’un dört dakikalık dövüşüne şahit oluyoruz.

Mantıken bu kadar hızlı bir insanın herhangi bir şekilde yakalanmaması gerekiyor. Fakat henüz Flash’ın yeteri kadar donanımlı olmaması ve dikkatini yalnızca odaklandığı şeye yoğunlaştırması Arrow’un Flash’ı durdurması için yeterli oldu. Aşağıda Flash – Arrow ortak bölümüne ait müzikleri bulabilirsiniz.

The Flash Sekizinci Bölüm Müzikleri

Barry’in başlangıçta konuşma yaptığı sırada çalan parça, I Want It – Viv and the Revival ‘dır. Eddie Thawne’nin polis şefi ile Flash’ı yakalamak için onay konuşması sırasında çalan şarkı Hooded Fang – Sleep Song ‘dır.

Yine Flash’ın saldırganlığı nedeniyle Iris ile son görüşmesi sırasında meta – insan etkisi altında olduğunu açıkladığı anda çalan parça ise Josh Record – For Your Love ‘dır.

Benzer Yazılar

Comments
To Top