Dizi Hakkında

The Flash – Barry Allen Zaman Yolculuğu Hakkında

Hem çizgi roman hem de dizi takipçileri için en çok merak edilen konulardan biriside Flash – Barry Allen’ın dizide zamanda yolculuk yapıp yapmayacağıdır. Animasyonlarda, çizgi romanlarda ve karakter tanıtımında Flash’ın zamanda yolculuk yapabildiğinden söz etmiş olsak da dizide bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini henüz bilmiyoruz. Fakat hem yapımcı açıklamaları hem de dizide bulunan ipuçları düşünüldüğünde böyle bir olayın gerçekleşmesi muhtemel görünüyor.

Dizinin şuana kadar yayınlanan bölümlerinde Cisco, Dr.Wells ve Joe West arasında geçen konuşmalarda, bir paradox ya da zamanda yolculuk düşüncesinden dolaylı da olsa söz edilmiş ve bazı ipuçları sunulmuştu. Yine daha önce Blackout’a karşı güçlerini kısa süreli de olsa kaybeden Flash’ın bir anlamda Reverse Flash’ı tetiklediği düşünülüyor.

The Flash – Barry Allen Zaman Yolculuğu Yapacak Mı?

Hiç kuşkusuz, çizgi roman uyarlaması olan bir dizide, her şeyin çizgi romana göre bitmesi beklenemez. Ancak konu Flash olduğunda zaman yolculuğunun mutlaka dizide yer alması gerekiyor. Bu olayın birinci ya da ikinci sezonda gerçekleşip, gerçekleşmeyeceği ise dizi yapımcılarının belirleyeceği bir konu, ancak Andrew Kreisberg tarafından yapılan bir açıklamada beklenen zaman yolculuğunun 15. bölümde kısmi de olsa gerçekleşeceği söylendi.

Andrew Kreisberg’in verdiği detaylarda, 15. bölümde beklenmedik bir şekilde zaman yolculuğunu göreceğimizi ve bu yolculuğun oldukça ilginç olacağı görülüyor. Muhtemelen zaman yolculuğunun 15 ve 16. bölümlerde işleneceği düşünülüyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top