Çizgi Roman

The Flash – Firestorm Kimdir?

Dikkat: Bu yazı Spoiler İçermektedir

İlk olarak pilot bölümde Arrow rolüne can veren Stephen Amell’in Facebook üzerinden paylaştığı bir fotoğraf sonucu haberdar olduğumuz kuzen Robbie Amell, daha önce Bunu Resmet, Scooby Doo gibi filmler ile karşımıza çıkmıştı.

Öyle ki geçtiğimiz aylarda iptal edilen The CW dizilerinden biri olan The Tomorrow People dizisinin başrol oyuncusu Robbie, The Flash dizisinde Ronnie karakterinden sonra parçacık hızlandırıcı patlamasına maruz kalan Firestorm olarak geri döndü.

The Flash – Firestorm Kimdir?

Esasen iki karakterin birleşiminden oluşan Firestorm dizide tek karakter altında Ronnie Raymond’u içerecek. Caitlin Snow’un nişanlısı olan fakat parçacık hızlandırıcı patladığı sırada enerji dalgasına maruz kalan Ronnie, 9.bölümde Firestorm olarak geri dönmüştü. İlk izlenim açısından Flash – Reverse Flash kapışmasında ortaya çıkan Firestorm bir anlamda iyiler grubunda yer alacağını gösterdi.

Geriye döndüğümüzde tekrar göreceğimize inandığımız Ronnie’nin Dr.Wells ya da ekibi ile sıcak bir temas kurmasını bekliyoruz.

Güncelleme: Yukarıda söz ettiğimiz iki karakter konusu Victor Garber ( Martin Stein)’in diziye dahil olmasıyla gerçekleşecek gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top