Dizi Hakkında

The Flash – Grodd Geri Dönüyor

The CW’de bu yıl yayınlanmaya başlayan ve büyük beğeni toplayan The Flash’ın yapımcılarından olan Andrew Kreisberg, Gorilla Grodd’un televizyonda canlı bir aksiyonunu yaratmak için görsel efektler üzerinde çalışmaya başladıklarını söyledi. Daha önce dizide Plastique adlı bölümde küçüklüğünü! gördüğümüz Grodd, yine dizinin pilot bölümünde parçacık hızlandırıcı patlaması sırasında kırdığı demir parmaklıklarda görülmüştü.

Hem çizgi roman okurları hem de diziyi takip eden kişiler için Gorilla Grodd, büyük bir soru işareti. Flash’ın en büyük düşmanlarından olan ve Gorilla City adlı bir şehir oluşturan Grodd’un dizide ne ve nasıl yer alacağını merakla bekliyoruz. Yapımcıların açıklamalarına baktığımızda gerçekliği artırabilmek adına uzun uğraşlar verildiği görülüyor.

Gorilla Grodd Ne Zaman Görünecek?

Bizim ve diğer kaynakların daha önce öğrendiği bilgilere göre Grodd’u birinci sezon görmemiz gerekiyor. Fakat hangi bölümde ya da ne zaman görüneceğini bilmiyoruz. Genellikle yeni bölüm yayınlanmadan birkaç hafta çıkan özetlerde karakterler ya da bölüm hakkında bilgiler veriliyor. Fakat Grodd hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.

Kaynak – Comicbook

Benzer Yazılar

Comments
To Top