Çizgi Roman

The Flash – Pied Piper Kimdir?

DC evreninde TV uyarlaması ile hızlı bir giriş yapan The Flash, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Dizide çizgi romanda yer alan pek çok karakterin yanı sıra daha önce karşılaşmadığımız yeni isimlerle de tanışırken henüz, görmediğimiz kötü karakterleri incelemeye devam ediyoruz.

Dizide olması muhtemel isimler arasında yer alan Pied Piper (Hartley Rathaway) doğuştan sağır olmasına rağmen hiç duymadığı sesleri kafayı takmış bir çocuktu. Oldukça köklü ve zengin bir aileye mensup olan Pied Piper, aldığı ses mühendisliği eğitimiyle birlikte sağırlığını giderebilecek pek çok çalışma yapmıştır.

The Flash – Pied Piper Kimdir?

Yaptığı yüzlerce çalışmadan sonra doğuştan gelen sağırlığını gidermeye başlayan ve sesleri algılayan Pied Piper, bu değişim dışında hiç beklemediği bir şekilde sesler üzerine hakimiyet kurmaya başladı. Rogues çetesi ile Central City’de pek çok olaya karışan kötü adamımız, Barry Allen’ın ölümünden sonra kötü adamlığı bırakarak kendisini insanlara adamaya başlamıştır.

Flash’ın kaybı, ilginç bir şekilde Pied’i etkilerken sözünü uzun yıllar boyunca tutmuş ve insanlara yardım etmeye devam etmiştir. Şu aşamada Barry Allen’ın dizide ölmesi pek mümkün olmadığı için karakter açısından sevilebilecek bir isim olan Pied Piper, farklı bir kimlik ile giriş yapabilir.

Not: Dizide Pied Piper karakterini Andy Mientus‘un canlandırması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top