Dizi Hakkında

The Flash Pied Piper – “Sound and the Fury” İlk İzlenim

Dikkat: Bu yazı dizi hakkında Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir.

10 Aralık’ta beş haftalık bir araya giren ve 20 Ocak 2015 tarihinde The CW ekranlarına 10. bölüm ile geri dönüş yapacak olan diziyle ilgili yayınlanan ikinci promo da diziye yeni dahil olacak birkaç karakter tanıtıldı. Daha önce diziye dahil olmasını beklediğimiz Pied Piper karakterine hayat verecek olan Andy Mientus yeni promo ile ilk olarak Cisco Ramon’un karşısında izleyici ile tanışıyor.

Pied Piper’ın ilk olarak 27 Ocak’ta yayınlanacak “Sound and the Fury” bölümünde ortaya çıkması beklenirken kendisinin parçacık hızlandırıcıda meydana gelen patlama sonrası mı yoksa doğuştan mı yeteneklerine sahip olacağını bilmiyoruz. Fakat Pied Piper hakkında daha önce yazdığımız yazıya göz atmanız faydalı olabilir.

İlgili yazıya ulaşmak için tıklayın.

The Flash “Sound and the Fury” Bölümü Hakkında

Dizimizin 27 Ocak 2015’de yayınlanacak 11. bölümünde konuk oyuncu olan Andy Mientus – Pied Piper olarak diziye dahil olacak. Verilen bilgilere göre Piper’ın parçacık hızlandırıcıda meydana gelen patlamadan etkilendiği ve önceki akıl hocası olan Dr.Wells’in peşine düşeceği söyleniyor.

Yine çizgi romana göre kendisine Pied Piper lakabını takan Andy Mientus’un dizide ki gerçek isminin Hartley Rathaway olacağını biliyoruz. Ayrıca karakterin Wells ve Flash için ciddi bir tehdit olduğunu da hatırlatmakta fayda var. 27 Ocak’ta yayınlanacak olan bölümde Hartley ve Caitlin’in tanışması sırasında Cisco’un geri dönüşlerine tanık olacağız.

Düzenleme: Pied Piper’ın daha önce karakter analizinde belirttiğimiz gibi ismini taşıyan Rathaway Endüstrinin sahibi olmasını bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top