Bölüm Özetleri

The Flash Rogue Time – Ön İnceleme – Promo

Dikkat: Bu yazı Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

Dün yayınlanan 15.bölüm sonrası, The Flash’ın gelecek hafta Salı günü yayınlanacak olan 16.bölümü Rogue Time ile ilgili yeni bir promo yayınlandı. Hali hazırda sezonun kalan bölümlerini içeren ve Paleyfest’te yayınlanan video bize bazı küçük ipuçları sunmuş olsa da 16.bölümle ilgili yayınlanan yeni promo, bir önceki bölümün devam niteliğinde olacak gibi görünüyor.

CW ve IMDB kaynaklı bilgilerde 16.bölüm olan Rogue Time’da Captain Cold ve Heat Wave tekrar Central City’e dönüyor. Daha önce Flash tarafından alt edilerek tutuklanan ve Cold’un kardeşi tarafından kurtarılan ikili, yeniden Flash’ın peşine düşmek üzere Central City’in yolunu tutuyor. Fakat Cold, bu kez daha akıllı hareket etmekte kararlı gibi görünüyor.

Yukarıda da görebileceğiniz gibi yayınlanan video’da bir önceki bölümde yaşadığı “çılgın deneyimin” şokunu atlatamayan Flash, büyük dostu! Dr. Harrison Wells’ten yardım istiyor. Tekrar, tekrar aynı anları yaşadığını düşünen ve muhtemelen bir önceki bölümde yarım kalan işlerini tamamlamayı amaçlayan Flash, aynı zamanda azılı düşmanı Cold ve Heat Wave ile karşılaşacak.

Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümde diziye Lisa Snart – Golden Glider karakterine hayat verecek olan Peyton List dahil oluyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top