2. Sezon

The Flash – S2E02 Flash of Two Worlds – Ön İnceleme

6 Ekim’de ikinci sezona ilişkin ilk bölümü izlediğimiz The Flash’ta ilk bölüm sonunda geçtiğimiz sezon, zaman yolculuğu nedeniyle açığa çıkan ve kontrole alınamayan solucan deliğiyle birlikte, diziden ayrılan Robbie Amell gibi isimlerin yaşadığı olaylar hakkında bilgilenmiştik.

Dizinin ilk sezonunda Eddie Thawne’in ölümü ile kısmi olarak kaybolan Eobard Thawne ya da bilinen ismi ile Harrison Wells sonrası, ikinci sezonun ne üzerine kurgulanacağı merakla bekleniyordu. Comic-Con’dan itibaren duyurulan Zoom karakterini resmi olarak ilk bölüm sonlarında Atom Smasher’ın ağzından duymuş olduk. Ek olarak Jay Garrick’in diziye dahil olması da Earth-2 kavramının tamamen netleşmesini sağladı.

Sezon 2, Bölüm 2 “Flash of Two Worlds” Detaylar

CW tarafından yayınlanan genişletilmiş Trailer ile ikinci sezonun ikinci bölümü hakkında bazı bilgiler sunuldu. Earth-2’den günümüze gelen gizemli adam Jay Garrick, Flash’ı ve Star Labs ekibini Zoom’a karşı uyarır. Her ne kadar Jay Garrick güven veren bir görünüme sahip olsa da ekip, meta – insan işgali altında iken ona güvenip, güvenmeme noktasında kararsızlık yaşar.

Joe tarafından organize edilen, Cisco ile desteklenen meta – insan destek gücüne katılmaya karar veren Patty Spivot, diziye dahil olan yeni isimlerden birisi olurken, Barry Allen ve Spivot arasında ne tür bir elektriklenme yaşanacağı merak ediliyor.

Dizinin 13.10.2015 – Salı günü yayınlanacak olan bölümü ile Earth-2 hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top