Dizi Hakkında

The Flash Söylentiler – Superman, Cisco ve Daha Fazlası

Dikkat: Yazının tamamında dizi izleyicileri için Spoiler niteliğinde bilgiler bulunmaktadır. Yazıyı okurken bu hususu göz önünde bulundurun.

İddialı bir başlangıç yapan ve aynı ivme ile çıkışını sürdüren The Flash’ta söylentilerin ardı, arkası kesilmiyor. 25 Şubat’ta Kdramastars üzerinde yayınlanan ve daha sonra IGN gibi portallarda da dile getirilen söylentiye göre dizinin ikinci sezonunda Superman olarak Tom Welling’in diziye dahil olabileceği ya da en azından görüneceği söyleniyor. Üstelik, söylentiler bununla da sınırlı değil.

Dizide Cisco ve Caitlin olarak tanıdığımız fakat çizgi romanda Vibe ve Killer Frost olarak karşımıza çıkan ikilinin, ilerleyen bölümlerde bu kimliklere girip girmeyeceği merak konusuydu. Cisco Ramon’un Vibe olarak diziye dahil olacağı doğrudan Carlos Valdes tarafından doğrulanırken Danielle Panabaker’in Killer Frost olup, olmayacağı ise halen söylenti olarak dile getirilmeye devam ediyor.

Superman’i Dizide Görme İhtimalimiz Var!

Arrow ve The Flash dizilerinin yapımcısı olan Greg Berlanti, Comic Central City’ye yaptığı açıklamalarda son derece heyecan uyandırıcı bazı bilgiler paylaştı. İlgili haberde Superman’in The Flash’ın ikinci sezonunda diziye dahil olabileceği söylenirken rolü, Smallville’den tanıdığımız Tom Welling’in üstlenebileceği belirtiliyor. Yine haberde Smallville ile bu rolün, bir bağı olup, olmadığı net olarak dile getirilmiyor.

Hali hazırda, Superman ve Batman gibi karakterlerin, Superman v Batman filmi öncesi dizide dile getirilmesi ya da gösterilmesinin mümkün olmadığı söylenmekteydi. Fakat olası bir zaman yolculuğu sonrasında Superman’in dizide yer alabileceği ve zaman çizelgesinin bozulması nedeniyle Caitlin ve Cisco’unda meta insan olarak görünebileceği söyleniyor.

kdramastars üzerinde ki habere göz atmak için linke tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top