Dizi Hakkında

The Flash – Wally West’e İlk Bakış

Yeni sezon öncesinde diziye dahil olacağı açıklanan Wally West, özellikle hayranları arasında büyük bir ilgi uyandırmıştı. Her ne kadar bilinen Wally West görünümünü yansıtmıyor olsa da doğrudan mizahi yönü ve etkin olduğu dönem itibariyle, dizide yer alması yeterli görünüyor. Daha önce Wally West’e ilişkin yayınlanan ilk görsel de oyuncunun tahmini görünümü hakkında bazı detaylar sunulmuştu.

CW tarafından yayınlanan yeni görsel de ise Wally’in, West ailesini ziyaret edişini görüyoruz. Mar Hamill’in Trickster olarak dahil olacağı ara sezon finalinde izleyici karşısına çıkacak olan Wally West (Keiynan Lonsdale) hakkında henüz, detaylı bir bilgi bulunmuyor. Ancak yayınlanacak bölüme ilişkin özete aşağıda göz atabilirsiniz.

Wally West The Flash

James Jesse, Trickster, Captain Cold, Mark Mardon gibi isimlerin yer alacağı yeni bölümde, aynı zamanda Wally West’e diziye dahil oluyor. Central City’e yeni bir infial yaratmaya hazırlanan Rogue ekibine karşı Barry Allen, kalıcı bir hamle yapmaya karar veriyor. Bölüm, 08/12/2015 – Salı günü CW ekranlarında yayınlanacak.

Benzer Yazılar

Comments
To Top