Dizi Hakkında

The Flash WonderCon 2015 – Yeni Tanıtım

Dikkat: Bu tanıtım, dizinin kalan bölümleri ve yeni sezona ilişkin Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen WonderCon 2015 panelinde, The Flash’ın yeni bölümleri ve gelecek sezona ilişkin bir tanıtım yayınlanmıştı. İlk olarak panele özel hazırlanan bu tanıtım daha sonra tüm Flash izleyicileri ile paylaşıldı. Tanıtım öncesinde yayınlanan son yazımızda, sezonun kalan bölümlerine ilişkin bazı bilgiler vermiştik ancak bu tanıtım daha fazlasını içeriyor.

The Flash WonderCon 2015 – Yeni Tanıtım ve Yenilikler

Yayınlanan söz konusu tanıtıma göz attığımızda özellikle zaman yolculuğuna daha fazla ağırlık verildiği, Eddie Thawne’in kişilik değişimine uğradığı ve Grodd’un yeryüzüne çıkmaya karar verdiğini görüyoruz. Ayrıca, tanıtım içerisinde özellikle Harrison Wells ya da Eobard Thawne’in, Barry Allen’a karşı hamle yapmak üzere hareketlendiğinde kendini meta – insan hapishanesinde bulacağı gösteriliyor. Ancak bunun hangi bölümde ne şekilde olacağını bilmiyoruz.

Yine tanıtımda 18. Bölümde Central City’i ziyaret edecek Felicity ve Ray’den söz edilirken, Cisco ve Ray’in Atom kostümü konusunda işbirliği yapacağı görülüyor. Ayrıca TWD’den tanıdığımız Emily Kinney diziye Bug-Eyed Bandit’in kadın versiyonu olarak 18. Bölümde dahil oluyor.

Bitti mi? Tabi ki hayır!

Daha önce zaman yolculuğunun gerçekleştiği bölümde arada kaynayan ve yeterince gösterilmeyen Weather Wizard diğer meta insanlarla birlikte yeniden dışarıda çıkıyor. Tahminen Grodd’un Star LAB’a saldırması ya da Eobard Thawne’in meta-insanları serbest bırakmasını bekliyoruz.

Bir diğer dikkat çeken durum ise son olarak 8.bölümde karşı, karşıya gelen Arrow ve Flash, bu kez bir ekip olarak Firestorm’unda dahil olmasıyla Reverse Flash’a karşı durmaya çalışıyor. Normalde Caitlin ve Ronnie’in düğününü beklerken Barry ve Caitlin’in öpüştüğü sahne, akıllara bozulan zaman çizelgesini ve ardında gelişen olayları getiriyor. Nitekim yapımcı Andrew Kreisberg’de daha önce bu tür bir değişimden söz etmişti.

Sizin, gelecek bölümler adına beklentileriniz nelerdir?

Benzer Yazılar

Comments
To Top