Dizi Hakkında

The Flash Yeni Bölüm Öncesi Son Değerlendirme

Dikkat: Bu yazı dizinin yayınlanacak sonraki bölümleriyle ilgili Spoiler niteliğinde bilgiler içermektedir. Yazıyı okumadan önce bu hususu göz önünde bulundurun.

Yayınlanan bölümlerinden çok verdiği aralar ile konuştuğumuz The Flash’ta 14 Nisan’da yayınlanacak olan 18.bölüm All Star Team Up öncesi, sezonun kalan bölümlerine ilişkin bir değerlendirme yapmak istedik. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen WonderCon 2015’e katılımcı olarak dahil olan yapımcı Andrew Kreisberg, Carlos Valdez (Cisco), Candice Patton (Iris) ve Danielle Panabaker (Caitlin) dizinin geleceğine ilişkin önemli bilgiler paylaştı.

Panel, uzun bir süredir gündemde olan ve izleyici açısından da merak uyandıran Caitlin – Killer Frost dönüşümü ile başlarken bu konuda da önemli ipuçları paylaşıldı. Daha önce Caitlin’in Killer Frost dönüşümünün ikinci sezonda görülebileceğine yönelik bilgiler paylaşılırken Danielle Panabaker, bunun beklenenden çok daha erken gerçekleşebileceğini söyledi. Ayrıca daha önce dizinin ilerleyen bölümlerinde gerçekleşmesi beklenen Ronnie – Caitlin düğün sahnesi hakkında da bazı bilgiler paylaşıldı.

Arrow izleyicilerinin yabancılık çekmeyeceği Flashback sahneleri, Barry’in komada olduğu döneme yönelik The Flash’ta da sık, sık karşımıza çıkacak. Özellikle komada olduğu dönem Iris ve Eddie arasında başlayan ilişkinin daha net açıklanacağı ifade ediliyor.

Yeni Kötüler Dahil Olacak

Dizinin ikinci sezonunda ilk sezonda gördüğümüz isimler yanında Mirror Master, Doctor Alchemy gibi isimlerle birlikte son derece sürpriz ve merak uyandıracak, izleyicide şok etkisi yaratacak bir isim daha diziye dahil olacak. Flashpoint Paradox izleyen kişilerin daha iyi tanıdığı Mirror Master, dizinin ikinci sezonunda aktif bir rol alacak.

Yine merak edilen konulardan bir diğeri de Barry Allen’ın olası geçmişe yolculuğunda annesini kurtarması durumunda zaman çizelgesinde bir değişim olup olmayacağı, yapımcı tarafından yanıtlandı. Her ne kadar bu konuda detaylı bilgiler verilmese de geçmişe yönelik önemli değişikliklerin olacağından söz ediliyor. Ayrıca, daha önce bizimde dile getirdiğimiz Wally West’in diziye dahil olma durumu “görürseniz şaşırmayın” cevabı ile açıklanıyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top