Dizi Hakkında

The Walking Dead’den Emily Kinney The Flash Kadrosuna Dahil Olabilir

Emily Kinney’in The Flash’ta Bug-Eyed Bandit’in kadın halini canlandıracağı söyleniyor.

Dikkat: Bu yazı Spoiler niteliğinde bazı bilgiler içermektedir. Yazıyı okumadan önce lütfen bu hususu göz önünde bulundurun.

Henüz yalnızca bir söylenti olsa da The Walking Dead’den tanıdığımız Emily Kinney, The Flash kadrosuna dahil olabilir. Bilindiği gibi Emily Kinney, The Walking Dead’de hazin bir şekilde hayatını kaybetmiş ve diziden ayrılmıştı. Bu dönemde hakkında yeni dizi haberleri yayınlanırken haber ve söylenti sitesi olan vixenvarsity’de Emily Kinney’in DC Comics’in kötülerinden Bug-Eyed Bandit karakterini canlandıracağı söyleniyor.

Emily Kinney’ın 18. bölüm olan All-Star Team Up’da görünebileceği söylenirken bu bölüm Ray Palmer yani Atom’un Felicity Smoak’la birlikte STAR Labs’ı ziyaret ettiği bölüm olacak. Söylentilere göre DC Comics’in villain’lerinden olan Bug-Eyed Bandit’i dizide, çizgi romanda yer aldığının aksine Emily Kinney’in kadın olarak canlandıracağı vurgulanıyor.

Emily Kinney – Bug-Eyed Bandit

Normalde Bug-Eyed Bandit genellikle ikinci kötü adam olarak tanınırken şu anda Emily Kinney’in bu rolü canlandırması durumunda tek aday var gibi görünüyor. Comicbook’ta yer alan haberde ise Grant Gustin’in son dönemde Emily Kinney’i sosyal ağlarda takip etmeye başladığı ve bunun bir işaret olabileceği söyleniyor.

Henüz alınan bilgiler net olmasa da önümüzdeki günlerde CW’den bir açıklama yapılabilir.

Benzer Yazılar

Comments
To Top