Dizi Hakkında

Victor Garber (Martin Stein) Dizi Kadrosuna Dahil Oluyor

Sezona hızlı bir giriş yapan, The CW kanalının son yıllarda en iyi izlenme rakamlarına ulaşmasını sağlayan The Flash’ta görünmesi muhtemel olan karakterleri kimlerin canlandıracağı yavaş, yavaş belli oluyor. Daha önce Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper gibi isimlerin dizi kadrosunda yer alacağı açıklanmış, Wentworth Miller ve Robert Knepper ilgi çekici sahneler ile görünmüştü.

Dizide 10. bölüm ile yer alması beklenen Dominic Purcell’in ise (Heat Wave) karakterini canlandıracağını öğrenmiştik. Yapımcı tarafından dizi hakkında verilen son bilgilerde Victor Garber’in ilk olarak 12.bölüm ile dizi kadrosuna dahil olacağı ve Dr. Martin Stein’a hayat vereceği söylendi.

Martin Stein Kimdir?

Martin Stein karakterine can verecek olan Victor Garber, işi için evliliği de dahil olmak üzere her şeyini feda eden, zeki, parlak zekalı ve kibirli bir nükleer fizikçiyi canlandıracak.(Dr. Harrison Wells ile benzer özelliklere sahip) bkz. kibir, parlak zeka ve fizik.

Martin Stein’in öğrencisi olan Ronnie Raymond’un S.T.A.R Endüstride Firestorm’un oluşmasına neden olacağı söylenirken, Flash ile ne tür bir ilişki kuracağı henüz bilinmiyor. 20 Ocak’ta verilen aranın sona ermesiyle 2015’in ikinci ayında Stein’i hep beraber göreceğiz.

 

Benzer Yazılar

Comments
To Top