DC Comics

Vixen için Geri Sayım Başladı

Daha önce CW’in dijital kanalı CW Seed’de Vixen isimli animasyon serisinin yayınlanacağına dair bir duyuru yayınlamıştık. Son dönemde başta Supergirl olmak üzere pek çok çizgi roman – dizi uyarlamasının televizyon ekranlarında olacağı söylense de Vixen animasyon serisi, çok daha önce ekranlara gelebilir.

Yine CW ekranlarında yayınlanan Arrow serisinde yakından tanıdığımız Marc Guggenheim tarafından hazırlanacak olan yapımın yazar kadrosunda Keto Shimizu ve Brian Ford Sullivan gibi isimler yer alıyor. Vixen’ın sahip olduğu güçler bakımından Flash’a yakın olması ve Flash’ın Arrow ile aynı evrende olması, Vixen’ın da her iki yapım ile aynı evrende olmasını sağlayacak.

2015 Sonbaharında Vixen İzleyiciyle Buluşuyor

Hem Flash hem de Arrow’da daha önce görmediğimiz ya da merak edilen konuların da işleneceği Vixen’da Flash ve Arrow’a dair bilinmeyen pek çok detayı göreceğiz. Her ne kadar diğer DC karakterleri kadar yakından tanınmıyor olsa da Vixen’ın dilediği hayvanın özelliklerini alabilmesi, bir anlamda meta – insan sınıflamasına girmesini sağlıyor.

Hali hazırda yalnızca animasyon serisi olarak duyurulsa da kanalın memnun kalması durumunda Vixen’ın CW ekranlarında devamlı bir dizi serisine dönüşmesi de mümkün. Yapıma ilişkin henüz net bilgiler verilmemesine rağmen 2015 sonbaharında Vixen’ın izleyici ile buluşması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Comments
To Top