DC Comics

Wonder Woman Çekimleri Başlıyor

17 Kasım 2017 tarihinde yayınlanması planlanan Justice League’de Flash ile birlikte görmeyi beklediğimiz Wonder Woman’ın daha önce 23 Haziran 2017 tarihinde yayınlanacağı söylenmişti. Bu tarih üzerinde birkaç değişiklik olsa da filmin son olarak 23 Temmuz 2017 tarihine alındığı duyurulmuştu.

Geçtiğimiz aylarda filmin yönetmeni olan Michelle MacLaren tarafından yapılan açıklamada Wonder Woman için Warner Bros.’tan beklenen izinlerin alınamadığı söylenmişti. Bu hem Wonder Woman hem de takipçileri açısından belirsizlik uyandırsa da bu sorun ortadan kalktı.

Wonder Woman Çekimleri Başlıyor

Filme ilişkin yapılan son açıklamada çekimlerin 2015 sonbaharında başlayacağı, Wonder Woman’ı canlandıracak olan Gal Gadot’un filmle birlikte Justice League’de aynı anda hazırlanacağını öğrendik. Son dönemde DC karakterlerine ilişkin duyurulan filmlerde hem oyuncu kadrosunda yaşanan belirsizlik hem de yayın tarihlerinin net olmaması, Wonder Woman’a ilişkin yapılan açıklamayla bir nebze olsun azaldı.

Daha önce hazırlamış olduğumuz DC evrenine ilişkin diğer filmlerin yayın tarihleri ve kadroları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Comments
To Top