DC Comics

[COMIC-CON 2015] Yeni Batman Filmi Ben Affleck’e Emanet!

Geçtiğimiz haftalarda Comic-Con öncesinde yeni Batman filminin yönetmeni, oyuncusu ve senaristinin Ben Affleck olacağına dair duyumlar almış ve bir yazı yayınlamıştık. İlk olarak Batman v Superman: Dawn of Justice filminde karaktere ne gibi canlılık katacağını göreceğimiz Ben Affleck, 2019 yılına kadar vizyona girmesi planlanan solo Batman filmi ve sonrasına da gözünü dikmiş durumda.

Yeni Batman filminde nelerin olacağı, Ben Affleck’in nasıl bir rol üstleneceği henüz bilinmez iken Comic Con’da yapılan resmi açıklama ile Batman filminin yönetmeni, başrolü ve Geoff Johns’la birlikte senaryosu Ben Affleck’e teslim edildi. Batman v Superman filmine paralel olarak Live by Night isimli bir yapım konusunda çalışmalarını sürdüren Ben Affleck’in solo Batman filmine ilişkin ne gibi çalışmalar yürüteceği halen bilinmiyor.

Bir diğer merak edilen konu ise Batman’in kaderinin tamamen Ben Affleck’in ellerine bırakılmasının ne derece doğru olacağı üzerine yoğunlaşıyor. Sizin solo Batman filmi ve sonrasına ilişkin Ben Affleck hakkında görüşleriniz nedir?

Benzer Yazılar

Comments
To Top