Dizi Hakkında

Yeni Sezonda Daha Fazla Kötü Daha Fazla Speedsters Göreceğiz!

Not: Spoiler olabilir dikkat edin!

Nihayet ilk sezonu tamamladık ve derin bir nefes aldık. Her hafta ivmesini artıran, yeni pek çok ismi tanıtan ya da bir şekilde göndermede bulunan The Flash’ın hızına yetişemiyorduk. Yaklaşık 4 – 5 aylık bir ara hem izleyicide Flash kültürünün oturmasını hem de bizlerin daha fazla içerik oluşturmasını sağlayacak. Nitekim yalnızca son bölümde hakkında bir şeyler karalamayı düşündüğümüz 10 – 15 farklı isim üzerinde yoğunlaşmış durumdayız.

Son bölüme tekrar göz attığımızda elimizde ölü bir Reverse Flash ve geride daha güçsüz olan kötüler yer alıyor. Açık konuşalım Reverse Flash olmadan ikinci sezonun ilerlemeyeceğini zaten yapımcılar da biliyor nitekim bir şekilde yeni sezonda bu kurgunun devam edeceğini söylediler. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor ki ilk sezon yeterince doyduğumuz Reverse Flash muhabbetine aynı şekilde ikinci sezonda devam edilmesi pek hoş karşılanmayacaktır. Bu nedenle yine bir şekilde konunun dengeli ilerlemesi gerekiyor.

Yapımcı Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti ise şimdiden ikinci sezonun kötülerinin hazır olduğunu, daha fazla Villain ve daha fazla Speedsters görebileceğimizi söylüyor. Peki ama temeli oluşturulmamış kötüler ya da hızcılar nasıl ortaya çıkacak. Bu detaylar ise son bölümde saklı diyebiliriz. Son olarak The Legends of Tomorrow’un bir tanıtım fragmanı yayınlanmış ve bazı isimler tanıtılmıştı. Yine, son bölümde de telaffuz edilen bazı isimler yeni sezonda farklı bir kimlik ile karşımıza çıkacak.

İlk sezon için bizim hız canavarları olan The Flash/Barry Allen ve Reverse Flash/Eobard Thawne yeterince kendilerini tanıtmayı başardı. Ama bizim için bu kadarı yeterli mi? Tabi ki hayır. Yeni sezonda olası isimler arasında Wally West, Jay Garrick, Johnny Quick, Max Mercury, Bart Allen or Jesse Chambers gibi hızcıların olduğu söyleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuya ilişkin ne gibi yeni haberler duyacağız.

Benzer Yazılar

Comments
To Top